cooltattoo 2

Tasior

Czterolistne koniczyny

Niebiesko zielony motyw na tatuaż przedstawiający "szczęśliwe koniczyny". Popularne wśród osób grających w kości czy karty. Osoby uważają, że tego typu tatuaże potrafią przynosić im szczęście nie tylko w grach, lecz i w życiu, a natomiast powiedzenie mówiące "kto ma szczęście w kartach, ten nie ma szczęścia w miłości" trochę temu zaprzecza, a wy jak uważacie?

Czterolistne koniczyny

Czaszka

Stara czaszka w ornamentach. Czaszki wciąż są tatuowane, chociaż są jednym ze starszych motywów występujących od czasów w jakich przybył on do naszych rejonów miedzy innymi z wysp Samoa i Borneo. Czaszki w kulturze meksykańskiej koloruje się i w ten sposób oddaje się cześć swoim bliskim zmarłym.

Czaszka

Złoty smok

Super wzór na tatuaż ze złotym smokiem ziejącym czerwonym ogniem. Smoki to bardzo popularne wzory, do niedawna były one bardzo modne i bardzo często powtarzały się te same wzory - przeważnie tribale - na skórze wielu osób. takie właśnie były skutki mody, lecz dzisiaj tatuażyści prześcigają się przy oryginalnym wzornictwie tatuaży ze smokami.

Złoty smok

Tatuaż z różą

Czerwona róża w zielonych listkach. To tatuaż przede wszystkim dla kobiet, róże są delikatne i wspaniale będą pasować kobietą delikatnym, lub tym mniej lecz stworzą swego rodzaju klimat właśnie delikatny i dana osoba - mówimy tu o paniach - będzie mogła się poczuć bardziej kobieco dzięki takiemu wzorkowi na swoim ciele.

Tatuaż z różą

Tatuaż z sercem

Czerwone serce z napisem "love". Każdy kto chce wyrazić swoje uczucie lub pokazać swoje czułe wnętrze może zrobić sobie właśnie ten, lub podobny tatuaż wyrażający nic innego jak miłość. Serca to dość popularny motyw na tatuaż, kultywowany od wielu lat.

Tatuaż z sercem

Kolorowa biomechanika

Motyw biomechaniki w kolorach niebieskich i czerwonych. Tego typu motywy są coraz bardziej popularne i idealnie nadają się do coverowania starych nieudanych tatuaży, z tego względu, że pozwala im na to ich konstrukcja i duża różnorodność elementów od ciemnych do jasnych motywów.

Kolorowa biomechanika